Ankacar Oto Kiralama

Geniş araç filomuz ile yakıt konusunda da müşterilerimize istediklerini suna bilmek adına dizel araçlarımızı da sunmaktayız...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Ankacar Oto Kiralama Blog

Dizel Kiralık Araç Ankara

Dizel Kiralık Araç Ankara Kiralamış olduğunuz araclardan zevk alarak ve sıkntısız bir sekilde binmeniz için oto kiralama sektöründe yola çıktık. ANKACAR OTO KİRALAMAYLA calıştığınız süre içinde sizlere en güncel hizmeti sağlamak adına profesyonel araç kiralama konusunda eğitimle ekibimizle kaliteli hizmet ağımız ile sizlere 7/24 ANKARA RENT A CAR hizmeti vermeyedevam ediyoruz.

Dizel Kiralık Araç Ankara da bulunan arac filomuzdaki araçlarımız bir yada iki yasındadır Hizmet verdiğimiz araclar yetkili servis bakımlı ve düzenli olarak tüm iç ve dıs detaylı temizlikleri yapılmıs bir sekilde siz degerli müşterilerimize kiralama yapmış olduğunuz süre içinde sorun yaşamamaları için gerekli tüm hassasiyetler göz önünde bulundurmaktadır.

Dizel Kiralık Araç Ankara ve Ankaranın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.Siz nerde olursanız olun buludugunuz tüm noktalara arac teslimatı yapılmaktadır. Dizel Kiralık Araç Ankara Kapıda teslim secenegemizle adresinize teslim edilen aracın ücretinin ödenmesi nakit veya keredi kartıyla yapmanız mümkünüdür.

Dizel Kiralık Araç Ankara da kurulmuş ANKARA RENT A CAR sektöründe tüm araclarına rent a car kaskosu yaptırarak hizmet kalitesini artırmayı hedeflemiş kuruldugu günden itibaren kişiye saygı, hoşgörü ve müşteri isteklerinin tamamamını karşılama ilkelerine dayanarak hizmet sektörüne girmiştir.

Konuyla ilgili daha geniş ve detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz;

  • Tel: 0312 359 13 13
  • GSM: 0543 494 15 09
  • E-mail: info@ankacarotokiralama.com
  • Adres: Şefkat Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi No:4 - 9 Keçiören / Ankara /TÜRKİYE