Ankacar Oto Kiralama

Oto Kiralama firması olarak Ankara ve Keçiören'in Dikmen ilçesinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için çabalıyoruz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Keçiören Rent A Car

Dikmen rent a car

Dikmen rent a car Ankara, büyük bir şehir olmasıyla getirdiği avantajlar yanında dezavantajlarını da beraberinde getirmektedir.

Özellikle büyük sıkıntılarından biri olan "ulaşımın" gün geçtikçe insanların çilesi haline gelmiştir. Bunların yanında toplu taşıma araçlarının yetersiz kalması ve insanların, sağlıksız; konforsuz ve güvenlik tedbiri olmadan bir yerden bir yere gitmeye, yetişmeye çalışırken yaşanan olumsuz sıkıntılar, yapılan ekstra yollara, üst geçitlere ve metrolara rağmen normal yaşantılar yanında sosyal yaşamı da etkilemektedir.

Keçiören; ilçemizde bu sıkıntıları en çok yaşayan semtimizdir. İşine her sabah gitmek için kalkan insanlar, okullarına yetişmeye çalışan çocuklar hastaneye randevu saatine yetişmeye çalışanlar, kursa gidenler vs. trafiğin adeta kilitlenmesine neden olmaktadır.

14 yıl süren ve yeni açılan Keçiören - Tandoğan metro hattı da Keçiören de yaşayan insanlar bindilerse şayet aktarma mantığı; insanların daha trafiğe çıkmadan metro için de uzun koridorların olması, yaşlı, hasta ve çocuklu kadınlar için yorucu ve zahmetli bir gün haline gelmektedir.

Bu sıkıntıların giderilmesi için elbette önlemler alınmaya çalışılsa da belli bir yer de yeterli olmamaktadır. Yaşanan özellikle trafik kazaları, araçların bozularak yolda kalması, özellikle yolcu taşıyan toplu araçlardaki şoförlerin sorumsuzca insan hayatını tehlikeye atarak yolcu taşıması gibi olağan sıkıntılar trafiğin yoğunlaşmasına insanların korkuyla bir seyahat yapmasına sebebiyet vermektedir.

Dikmen rent a car ise tam da bu noktada, insanların çaresiz kalmasını, yollar da sefillik çekmesini, ayakta, yorucu ve zahmetli bir gün geçirmesini Dikmen rent a car olarak önlemeye çalışmaktadır. Dikmen rent a car'nin tüm araçları yeni modeller olup, muayeneleri yapılmış, insanların sorunsuz, konfor için de, güvenlikli bir şekil de trafikte sıkıntısız bir seyehat etmek için en doğru adrestir. Dikmen rent a car her bütçeye uygun şartlar için de, tüm insanlara hitap eden bir rent a car şi