Ankara Minibüs Kiralama

 

Ankacar Oto Kiralama Ankara ilimizde siz değerli müşterilerimizle sorunla karşılaşmamak için yasal izinimizle çalışmaktayız. Sabit bir adresimiz (kızlarpınarı cad 4-9 keçiören/Ankara) ve sabit bir telefonumuz (312 359 13 13 - 0543 494 15 09) vardır. Korsan Merdiven altı şirketlere karşı dikkatli olunması gerekir. Ankara Minibüs Kiralama sizlere kurumsal olarak hizmet vermekte, yol yardımımızla hizmet kaliteimizi artırmaktayız.

 

Geniş araç filomuz ve tüm araçlarımızdaki Rent A car kaskosuyla sizleri düşünmekteyiz. Rent a car kaskosu olmayan araclar ucuz gözüksede size uygun gelsede daha sonradan sizin altından kalkamayacak yüklere girmenize sebep olabilir. Ankacar Oto Kiralama bunları ortadan kaldırmıstır. Ankara Minibüs Kiralama sizlere Ankara ilinde ve Ankara’nın ilçeleri olan;

 

Oturdugunuz yereden Ankara Minibüs Kiralama hizmeti almak istiyorsanız doğru adresteniz kapıda teslim seçeneğimizle adresinize teslim edilen aracın ücretin ödenmesi nakit veya kredi kartıyla yapmanız mümkünüdür.

 

Ankara Minibüs Kiralama sizlere en ekonomik en kaliteli araclarla hizmet vermketedir. Ekonomik lüx, vip, minübüs, panelvan, araclarımız mevcuttur. Sizin tercihiniz ne olursa olsun isteklerinizi karşılayacak güçtedir. Ankara Minibüs Kiralama olarak tüm araclarımızın periyodik bakımlarınızı eksıksiz ve düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile araclarımızın iç ve dış tüm detaylı temizlikleri yapılmaktadır.

 

Ankacar Oto Kiralama firması hizmet kalitesini artırmayı hedeflemiş kurulduğu günden itibaren kişiye saygı hoşgörü ve müşteri isteklerinin tamamını kaşılama ilklerine dayanarak hizmet sektörüne girmiştir.