Ankacar Oto Kiralama

Çankaya günlük oto kiralama firması olarak siz müşterilerimize günlük oto kiralama yaparak siz müşterilerimize hizmet vermektedir...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Ankara Günlük Oto Kiralama

Keçiören Günlük Oto Kiralama

Çok değil belki bundan on yıl öncesinde bile lüks olarak kabul edilen otomobiller, günümüzde artık birer ihtiyaç olarak kabul görmekte. Buna rağmen otomobil olayında, özellikle alım sırasında ödenen vergiler bakımından, ülkemiz açısından pek de iç açıcı bir durum söz konusu değildir.

Ankara Oto Kiralama

Şirketler bu tür vergilendirmenin dezavantajlarından kurtulmak için Çankaya Günlük Oto Kiralama gibi pratik yollara başvurabiliyorlar. Bunun gibi bir çok avantajı olan Çankaya Günlük Oto Kiralamanın kullanıcı kurum ya da kişilere sağladığı vergisel faydaları; araç satın alma ve Çankaya Günlük Oto Kiralama olarak karşılaştırmak mümkündür. Kısaca bahsedecek olursak;

* YÜKLENİLEN KDV; araç satın alıması durumunda indirilemezken; Çankaya Günlük Oto Kiralamada tamamı indirilebilir.

*ÖDENEN MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ; araç satın alınması durumunda gider olarak gösterilemezken; Çankaya Günlük Oto Kiralama da kiralayan ödediği MTV'ni gider olarak yazabilir.

*ELDEN ÇIKARMA; araç satın alan, gerekli faydayı sağladıktan sonra aracını elden çıkartınca, yani satınca, satış bedeli tutarına oranla bir vergi ödeme yükümlüğü vardır; Çankaya Günlük Oto Kiralama da ise, kiralayan faydasını tüketince kiraladığı aracı elden çıkarınca herhangi bir vergi yükümlülüğü altına girmez.

Tüm bu saydığımız vergisel avantajlar, kurumsal müşterilerimizin olduğu kadar gerçek kişi müşterilerimiz için de bir cazibe oluşturmaktadır. Bu tür vergisel avantajları Ankacar Oto Kiralama, Günlük araç Kiralama olarak sizlere sunmak bizim için kamusal bir hizmettir.

Çankaya Günlük Oto Kiralama
Çankaya Günlük Oto Kiralama

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.