Ankacar Oto Kiralama

Çankaya günlük araç kiralama firması olarak siz müşterilerimize günlük araç kiralama yaparak siz müşterilerimize hizmet vermektedir...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Ankara günlük araç Kiralama

Keçiören günlük araç Kiralama

Çok değil belki bundan on yıl öncesinde bile lüks olarak kabul edilen otomobiller, günümüzde artık birer ihtiyaç olarak kabul görmekte. Buna rağmen otomobil olayında, özellikle alım sırasında ödenen vergiler bakımından, ülkemiz açısından pek de iç açıcı bir durum söz konusu değildir.

Ankara Oto Kiralama

Şirketler bu tür vergilendirmenin dezavantajlarından kurtulmak için Çankaya günlük araç Kiralama gibi pratik yollara başvurabiliyorlar. Bunun gibi bir çok avantajı olan Çankaya günlük araç Kiralamanın kullanıcı kurum ya da kişilere sağladığı vergisel faydaları; araç satın alma ve Çankaya günlük araç Kiralama olarak karşılaştırmak mümkündür. Kısaca bahsedecek olursak;

* YÜKLENİLEN KDV; araç satın alıması durumunda indirilemezken; Çankaya günlük araç Kiralamada tamamı indirilebilir.

*ÖDENEN MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ; araç satın alınması durumunda gider olarak gösterilemezken; Çankaya günlük araç Kiralama da kiralayan ödediği MTV'ni gider olarak yazabilir.

*ELDEN ÇIKARMA; araç satın alan, gerekli faydayı sağladıktan sonra aracını elden çıkartınca, yani satınca, satış bedeli tutarına oranla bir vergi ödeme yükümlüğü vardır; Çankaya günlük araç Kiralama da ise, kiralayan faydasını tüketince kiraladığı aracı elden çıkarınca herhangi bir vergi yükümlülüğü altına girmez.

Tüm bu saydığımız vergisel avantajlar, kurumsal müşterilerimizin olduğu kadar gerçek kişi müşterilerimiz için de bir cazibe oluşturmaktadır. Bu tür vergisel avantajları Ankacar Oto Kiralama, Günlük araç Kiralama olarak sizlere sunmak bizim için kamusal bir hizmettir.

Çankaya günlük araç Kiralama
Çankaya günlük araç Kiralama

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.