Ankacar Oto Kiralama

Ankacar oto kiralama firması olarak Gölbaşı araç kiralama ücretlerini buradan öğrenebilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Ankara Araç Kiralama Ücretleri

Gölbaşı Araç Kiralama Ücretleri

Ankara, başkent oluşu ve gelişimi sürekli olan bir şehir olmasından dolayı iş, gezi vb. amaçlı birçok kişinin ziyaretine uğramaktadır. Bu seyahatler sonucu kişiler rahatlık, kolay ulaşım gibi birçok nedenden dolayı araç kiralamaya yönelmiştir. Arabanın konforu, rent a carın güvenilirliği kadar Gölbaşı Araç Kiralama Ücretlerinin de siz müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle Ankacar Araç Kiralama ailesi olarak Gölbaşı Araç Kiralama Ücretleri konusunda siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak Gölbaşı Araç Kiralama Ücretlerimizi o doğrultuda belirledik.

Ankara Oto Kiralama

Siz müşterilerimizin Gölbaşı Araç Kiralama Ücretlerinde belirlenen ücretler dışında hiçbir ekstra bir ücrete tabi tutulmayacağınız ve Gölbaşı Araç Kiralama Ücretlerinde bir sürprizle karşılaşmayacağınız konusunda garanti vermekteyiz. Gerek Ankara’da yaşayan gerekse şehir dışından gelen müşterilerimiz için Ankara Oto Kiralama Ücretlerinde bir farklılık olmamakta ve hiçbir çifte standart uygulaması güdülmemektedir. Ankara Araç Kiralama konusunda siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini temel aldığımızı siz müşterilerimiz de takdir edeceksinizdir.

Büyük şehrin getirdiği imkanlardan birisi olan seçenek sayısının çok olması kıyas yapma konusunda yararlı olsa da bu durum siz müşterilerimizin kafasını da karıştırmaktadır. Özellikle bu işi ciddiyetle yürütmeyen işletmeler ilk bakışta Gölbaşı Araç Kiralama Ücretleri konusunda çok ucuz olmasından dolayı cazip görünmekle birlikte sonrasında siz müşterilerimize birçok sıkıntı yaşatmamaktadır. Unutulmamalıdır ki önemli olan ucuz olmak değil kaliteyi ekonomik bir şekilde sunmaktır. Biz Ankacar Araç Kiralama olarak kaliteyi ekonomi ile birleştirerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ankacar Araç Kiralama ailesi olarak kalite, ekonomiklik ve müşteri memnuniyetini temele alan bir işletme anlayışı ile hareket etmekte ve bu anlayış doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Araçlarımızda rent a car kaskosu bulunmaktadır. Araçlarımızın muayeneleri eksiksiz ve tamdır. Siz müşterilerimizin memnuniyetini her alanda gözetmekte ve işletmeci, müşteri ilişkileri hakkında kuralları tekrar yazmaktadır. Bunu her alanda yapmaya özen göstermekte ve Gölbaşı Araç Kiralama Ücretlerinde de farkını ortaya koymaktadır.

Ücretlerimiz;

Hundai Accent Era, Hundai i20, Fiat Punto, Fiat Linea, Renault Symbol(Sedan), Peugeot301 model araçlarımızın günlük araç kiralama bedelleri 60-120 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda taban ücretimiz 50 TL’ye kadar düşmektedir.

Fiat Egea, Renault Fluence, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat model araçlarımızın günlük araç kiralama bedelleri 90-150 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda ücretlerimiz 70-100 TL

arasında değişmektedir.

Fiat Doblo, Peugeot Partner Tapee, Fiat Fiorino gibi araçlar günlük kiralamalarda 80-130 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda taban ücretimiz 60 TL’ye kadar düşmektedir.

Volkswagen Caravella, Mercedes Vito model araçlarımızın günlük araç kiralama bedelleri 130-250 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda günlük 90-110 TL arasında değişmektedir.

  • Tel: 0312 359 13 13
  • GSM: 0543 494 15 09
  • E-mail: info@ankacarotokiralama.com
  • Adres: Şefkat Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi No:4 - 9 Keçiören / Ankara /TÜRKİYE

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.