Blog > Volkswagen Caravella

Volkswagen Caravella 2016 ikinci yarısından itibaren çıkması beklenen, yeni ticari araç volkswagen caravella yenilikleri ile her zaman ki gibi akılda kalıcılığını sağlayacaktır. Geçmiş yılımıza baktığımız da standart bir üretim sağlayarak tüm ticari araçlarına yorgunluk testi ile sunum sağlamıştı. Bu sunumun da hem sesli, hem de görüntülü olarak uyarı paneli mevcuttu, yeni üretiminde ise her üretiminde olduğu gibi tüm ilgi ve dikkatlerinizi üzerinden alamayacaksınız. 


Volkswagen Caravella her erkeğin hayalin de olduğu bir araç olup 1950 yılından 2016 yılına, yani bugünümüze kadar, yenilikçiliğini her daim koruyacaktır. Aynı zamanda ticari araçlar kullanımında işinizden farklı bir yerde kullanmanızın mümkün olmadığını bilmektesiniz. Fakat Volkswagen her daim olduğu gibi yenilikçiliği ile birlikte göz alıcı ızgara paneli ve 2010 itibaren üretmiş olduğu makyajlı modelleri ile aynı zamanda bir aile aracı olarak da tüm ticari araç kullanıcılar tarafından uygun seçilmiştir.


Bu seçilme nedeni ise uygun ve eğlenceli bir yolculukla sunan yeni transporter 6.6 görüntülü ekranı ile uzun yolculuklarınızı adeta bir eğlenceye çevirmeyi başarı ile başarmış durumdadır. Bununla da kalmayıp sürücü her daim yapacağı görüntülü işlemlerini dikkatini dağıtmadan sen sör yardımı ile çok rahat bir şekilde çözme yöntemini de sağlamaktadır.


Volkswagen Caravella | Özellikleri


2016 Üretimli olacak yeni volkswagen Caravella ilk seçeneği olarak diğer ticari araçlardan daha sağlam ve daha dayanıklı olması çalışmasın da başarılı olmuştur. Hemen ardından Cruise kontrol sistemine sahip olan transporter Sport, Comfort ve normal bir sürüş tekniği sağlamaktadır. 


Volkswagen Caravella Bunlarla da kalmayıp elektirili amortisörleri ile ayarlanabilir bir özellik ile tüm ticari kullanıcıların ilk tercihi Volkswagen olmasını bir kez daha tercih etmektedirler. Bu tasarım sonucu burada kalmayıp bagaj kapağınında açılış kapanış özelliği sizin elinizde olup kumanda ile komut vermenizi sağlayan tek ticari araç sınıfında yer almaktadır. Bu sınıf içerisin de sadeceüretiminde değil en çok önem taşıyan konulardan bir tanesi de müşteri memnuniyeti ve bilinirlik sağlamasından taraftır. Transporter bu yıl kullanmış olduğu kaput altındaki motoru T6 TDI Euro6 seçenekleri ile sıralanmaktadır. Bu TDI modeliinde ise 2.0 litrelik olarak 4 silindir motora sahiptir.